Cartoon-Land
Monsters vs Aliens Bannersandframes

Cartoon-Land
Monsters vs Aliens Bannersandframes

Cartoon-Land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cartoon-Land


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Monsters vs Aliens

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
-AxE-
Administrator
Administrator
-AxE-


Број порука : 500
Greenvil (novac) : 293
Age : 31
Локација : Seaville
Moj ljubimac : Monsters vs Aliens K0riq8
. . : Monsters vs Aliens 2cynpdg
. . : Monsters vs Aliens Xnxlox
. . : Monsters vs Aliens 2n9xopj

Monsters vs Aliens Empty
PočaljiNaslov: Monsters vs Aliens   Monsters vs Aliens I_icon_minitimeČet Sep 17, 2009 6:20 pm

Monsters vs Aliens Monsters-vs-aliens-poster

shta mislite o ovom crtanom filmu???
Nazad na vrh Ići dole
*Duffy Duck*
Pipi
Pipi
*Duffy Duck*


Број порука : 74
Greenvil (novac) : 72
Age : 32
Локација : planeta Zemlja...
Moj ljubimac : Monsters vs Aliens 2vltc9t
. . : Monsters vs Aliens 2exmvx1
. . : Monsters vs Aliens Slny4k
. . : Monsters vs Aliens 66btdw

Monsters vs Aliens Empty
PočaljiNaslov: Re: Monsters vs Aliens   Monsters vs Aliens I_icon_minitimePet Sep 18, 2009 10:48 am

nisam gagledala...nikako da ga nabavim...
Nazad na vrh Ići dole
4 8 15 16 23 42
Administrator
Administrator
4 8 15 16 23 42


Број порука : 1282
Greenvil (novac) : 1569
Age : 29
Локација : Home is where the heart is
Moj ljubimac : Monsters vs Aliens 30xhkic
. . : Monsters vs Aliens 2cynpdg
. . : Monsters vs Aliens Xnxlox
. . : Monsters vs Aliens 2n9xopj

Monsters vs Aliens Empty
PočaljiNaslov: Re: Monsters vs Aliens   Monsters vs Aliens I_icon_minitimePet Sep 18, 2009 4:01 pm

o cemu se radi?
Nazad na vrh Ići dole
http://cartoon-land.forumotion.com
-AxE-
Administrator
Administrator
-AxE-


Број порука : 500
Greenvil (novac) : 293
Age : 31
Локација : Seaville
Moj ljubimac : Monsters vs Aliens K0riq8
. . : Monsters vs Aliens 2cynpdg
. . : Monsters vs Aliens Xnxlox
. . : Monsters vs Aliens 2n9xopj

Monsters vs Aliens Empty
PočaljiNaslov: Re: Monsters vs Aliens   Monsters vs Aliens I_icon_minitimePet Sep 18, 2009 10:34 pm

evo vam o filmu

Monsters vs. Aliens je jedan od velikih filmova 2009. godine dizajniran kao tačka vrhunca gde bi 3D tehnologija mogla da prenese publiku, ali i primer gde je tehnologija pobacila. Sa laganim scenariom koji je zahtevao pet kreditovanih scenarista, film je na kraju nemaštovita priča o invaziji vanzemaljaca na Zemlju koju osujećuju "čudovišta". Naravno, to nisu prava čudovišta, samo su neshvaćeni. Ali, s obzirom da su u 3D-u, mi smo previše zauzeti praćenjem kometa koje lete po ekranu, umesto da obraćamo pažnju na stvari poput zapleta ili razvoja likova. To je takođe i dobra stvar, jer bi svako ko bi obratio pažnju na te elemente bio pomalo razočaran. Ovo se ne sme pobrkati sa daleko superiornijim Monsters Inc. Sigurni smo da će prosečni petogodišnjaci biti očarani. Ali prosečan petogodišnjak gleda Teletabise i Sunđerboba. Problem sa Monsters vs. Aliensje što svi ti scenaristi nisu puno mislili na potencijalnu publiku sakosmatom stranom puberteta. Postoji nekoliko pametnih doskočica ipokoji fazon, ali premalo je takvih momenata da bi sprečili da odraslizadremaju tokom filma. Uprkos mnoštvu mogućnosti da se satirizujunaučnofantastični filmovi B klase iz 50-tih godina, samo ih je malibroj - tu su zamaskirane reference na filmove Attack of the 50 Foot Woman, The Blob, The Creature from the Black Lagoon i The Fly.Previše toga bi, na kraju krajeva, zbunilo petogodišnjake. A i zaštoubaciti promišljene stvari u scenario kada možete kompjuterski dakreirate neke zanimljive stvari za publiku?

Monsters vs. Alienspati od zajedničkih 3D problema: maglovito svetlo, loš fokus i brzeakcijske scene, i premalo detalja koji bi zaokupili pažnju gledaoca.Posle filma Coraline, izgledalo je kao da se stvari kreću u pravom smeru, ali Monsters vs. Aliens je veliki korak unazad.

SusanMurphy (glas Reese Witherspoon) se sprema za svoje venčanje kada padmeteora komplikuje njeno savršeno postojanje domaćice malom gradu.Supstanca koja se nalazi u meteoru uzrokuje da Susan sija zeleno iraste sve dok ne bude dovoljno velika da je nazovu Ginormica. Vladastiže pre nego što je uspela da kaže "da" i odvodi je u zatvor začudovišta, gde se sprijateljuje sa drugim neuklopljenim bićima: kapB.O.B. (Seth Rogen), prigodno nazvanim Dr. Bubašvaba (Hugh Laurie) iIzgubljenom Karikom (Will Arnett). Stvari ne izgledaju dobro po Susandok na scenu ne stupi Gallaxhar (Rainn Wilson). Njegov cilj ima nekeveze sa istrebljivanjem čovečanstva i ponovnim naseljavanjem Zemljenjegovom vrstom - tipične megalomanske vanzemaljske stvari. PredsednikHathaway (Stephen Colbert) odlučuje da pusti čudovišta u nadi da će semeđusobno poubijati sa vanzemaljcima. U međuvremenu, sve šro Susan želije da je poštuju zbog onog što jeste.

Postojalo je vreme kada jeizgledalo da Dreamworks može da bude kompetentan sa studiomDisney/Pixar u trci za tron animacije. Taj dan je odavno prošao i, dokPixar teži da unapredi svaki svoj novi film, Dreamworks nam nudi ovo.Vizuelno, film je okej, ali ništa posebno, i svakako ne nešto čime bimogao da parira filmu WALL-E.Čini se da je ideja da prisustvo 3D tehnologije eliminiše potrebu da seinvestiraju napori u težnji za najkvalitetnijom animacijom. I to jeprava opasnost 3D-a - da "wow" faktor postane previše važan da bi sezanemarile druge stvari.

Ovonije film. Ovo je vožnja u zabavnom parku. Ovo je šansa za klince da seoduševljavaju dok roditelji odremaju. Film je svakako simpatičan ibezopasan, ali, oduzmite 3D, i sve što vam ostane je film za decu,ništa nalik Madagascar-u i njegovom nastavku (svi su došli iz studija Dreamworks). Monsters vs. Aliens je galerija propuštenih prilika. Ima nekoliko "lame" referenci na King Konga, Star Trek i muzički odjek iz Close Encounters, ali to je to. Ipak, uprkos prisustvu Ratne sobe, nema ni nagoveštaja Dr. Strangelove-a. Kao da je neko osmislio scenografiju i radnju i onda zaboravio glavnu premisu.

3D tehnologija odvlači pažnju, ali, u ovom slučaju, to je dobra stvar jer oživljava stvari malo. Takođe nagoveštava da bi Monsters vs. Alienssbio bolji film u 2D tehnologiji. Katzenberg je rekao da je želeo danapravi da 3D bude integralni deo iskustva odlaska u bioskop, ali sa Monsters vs. Aliens, on je pružio jedan od najvarljivijih 3D filmova od pojave tog formata.

Gledao sam ga i jaaaaako mi se svidja,ali po kraju se vidi da ce biti nastavak posto na kraju krecu u novu misiju
Nazad na vrh Ići dole
4 8 15 16 23 42
Administrator
Administrator
4 8 15 16 23 42


Број порука : 1282
Greenvil (novac) : 1569
Age : 29
Локација : Home is where the heart is
Moj ljubimac : Monsters vs Aliens 30xhkic
. . : Monsters vs Aliens 2cynpdg
. . : Monsters vs Aliens Xnxlox
. . : Monsters vs Aliens 2n9xopj

Monsters vs Aliens Empty
PočaljiNaslov: Re: Monsters vs Aliens   Monsters vs Aliens I_icon_minitimeSub Sep 19, 2009 10:53 am

I jer su stvarni ovi 3d efekti.?
Nazad na vrh Ići dole
http://cartoon-land.forumotion.com
BuNo
Novajlija
Novajlija
BuNo


Број порука : 32
Greenvil (novac) : 25
Age : 28
Локација : Kucica na stablu
Moj ljubimac : Monsters vs Aliens 10mrhbq
. . : Monsters vs Aliens 2exmvx1
. . : Monsters vs Aliens Slny4k
. . : Monsters vs Aliens 66btdw

Monsters vs Aliens Empty
PočaljiNaslov: Re: Monsters vs Aliens   Monsters vs Aliens I_icon_minitimeČet Okt 01, 2009 6:55 pm

Mislim da jesu.Heh
Nisam gleda.Ali kanim
Nazad na vrh Ići dole
http://xAt.com/music
4 8 15 16 23 42
Administrator
Administrator
4 8 15 16 23 42


Број порука : 1282
Greenvil (novac) : 1569
Age : 29
Локација : Home is where the heart is
Moj ljubimac : Monsters vs Aliens 30xhkic
. . : Monsters vs Aliens 2cynpdg
. . : Monsters vs Aliens Xnxlox
. . : Monsters vs Aliens 2n9xopj

Monsters vs Aliens Empty
PočaljiNaslov: Re: Monsters vs Aliens   Monsters vs Aliens I_icon_minitimeČet Okt 01, 2009 10:11 pm

Jesu, samo nije to nista specijalno...
Nazad na vrh Ići dole
http://cartoon-land.forumotion.com
Sponsored content





Monsters vs Aliens Empty
PočaljiNaslov: Re: Monsters vs Aliens   Monsters vs Aliens I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Monsters vs Aliens
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Monsters, Inc

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cartoon-Land :: World toon :: Arhiva - Utisci-
Skoči na: