Cartoon-Land
Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Bannersandframes

Cartoon-Land
Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Bannersandframes

Cartoon-Land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cartoon-Land


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?

Ići dole 
+3
-AxE-
Anime boy
4 8 15 16 23 42
7 posters
AutorPoruka
4 8 15 16 23 42
Administrator
Administrator
4 8 15 16 23 42


Број порука : 1282
Greenvil (novac) : 1569
Age : 29
Локација : Home is where the heart is
Moj ljubimac : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 30xhkic
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2cynpdg
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Xnxlox
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2n9xopj

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimePon Avg 31, 2009 4:24 pm

Koja ili koje su to po vama igračke?
Nazad na vrh Ići dole
http://cartoon-land.forumotion.com
Anime boy
Urednik
Urednik
Anime boy


Број порука : 212
Greenvil (novac) : 13
Moj ljubimac : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2lxaz48
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2v9w7ys
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 1494dww
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 552pht

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeUto Sep 01, 2009 8:11 am

Jedan plasticni pistolj kog sam dobio na rodjendanu tukao sam se sa jednim deckom zbog njega i plakao sam ceo dan kada se polomio...xD
Nazad na vrh Ići dole
-AxE-
Administrator
Administrator
-AxE-


Број порука : 500
Greenvil (novac) : 293
Age : 31
Локација : Seaville
Moj ljubimac : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? K0riq8
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2cynpdg
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Xnxlox
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2n9xopj

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeUto Sep 01, 2009 12:37 pm

voleo sam superheroje,cudovista i zivotinje...omiljene igracke kojih se secam su mi bile Nightcrawler,Betmen.Spajdermen a najvise sam voleo jednog gumenog tigra.Njega sam vukao svugde,i napolje i kad sam spavao pa i kad sam isao u goste.Imam dosta slika na kojimn drzim tu igracku
Nazad na vrh Ići dole
4 8 15 16 23 42
Administrator
Administrator
4 8 15 16 23 42


Број порука : 1282
Greenvil (novac) : 1569
Age : 29
Локација : Home is where the heart is
Moj ljubimac : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 30xhkic
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2cynpdg
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Xnxlox
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2n9xopj

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeUto Sep 01, 2009 2:00 pm

Ja sam voleo igracke iz meka..
Nazad na vrh Ići dole
http://cartoon-land.forumotion.com
-AxE-
Administrator
Administrator
-AxE-


Број порука : 500
Greenvil (novac) : 293
Age : 31
Локација : Seaville
Moj ljubimac : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? K0riq8
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2cynpdg
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Xnxlox
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2n9xopj

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeUto Sep 01, 2009 2:27 pm

hehehe,ja i dan danas imam milijardu tih igracaka iz meka.Svake nedelje sam isao maltene.Imam sve one zivotinje iz zoloskog vrta (kao onaj voz shto se sklapao od kutije),sve Digimone,Strunfove,X-Men cikice (sve 3 serije koje su izasle u meku),medvedice dobrog srca....mnooooooooogo imam kompletiranih serija
Nazad na vrh Ići dole
4 8 15 16 23 42
Administrator
Administrator
4 8 15 16 23 42


Број порука : 1282
Greenvil (novac) : 1569
Age : 29
Локација : Home is where the heart is
Moj ljubimac : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 30xhkic
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2cynpdg
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Xnxlox
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2n9xopj

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeUto Sep 01, 2009 2:33 pm

Ne znam zasto ali na njih sam se najvise lozio...Nekako su mnogo mocne...
Nazad na vrh Ići dole
http://cartoon-land.forumotion.com
Anime boy
Urednik
Urednik
Anime boy


Број порука : 212
Greenvil (novac) : 13
Moj ljubimac : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2lxaz48
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2v9w7ys
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 1494dww
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 552pht

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeUto Sep 01, 2009 2:32 pm

Ja imam medvedica dobrog srca bar deset...
Nazad na vrh Ići dole
Mrs. Black
Urednik
Urednik
Mrs. Black


Број порука : 410
Greenvil (novac) : 353
Age : 28

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeUto Sep 01, 2009 3:01 pm

Da,igracke iz meka su strava.
Ja se secam kad smo mi u dvoristu (tako smo zvali nasu zgradu) svi poredjali nase igracke iz meka Snezana i sedam patuljaka,a to je mnogo cool kad se slozi...^^
Pa smo se igrali i tukli zbog njih...xDD
Mislim da su vecini igracke iz meka super zato sto su i meka i zato sto ih skoro svi imaju,a i zgodno je da se sa njima igras napolju.^^
Ja sam takodje obozavala da se igram sa barbikama i bratz lutkama sa drugaricama ^^
Nazad na vrh Ići dole
-AxE-
Administrator
Administrator
-AxE-


Број порука : 500
Greenvil (novac) : 293
Age : 31
Локација : Seaville
Moj ljubimac : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? K0riq8
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2cynpdg
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Xnxlox
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2n9xopj

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeUto Sep 01, 2009 3:13 pm

hahahahaha...i moj ortak je voleo da se igra sa Bratz lutkama XD
Kad gos sam dolazio kod njega on ih je cesljao XD
Nazad na vrh Ići dole
Mrs. Black
Urednik
Urednik
Mrs. Black


Број порука : 410
Greenvil (novac) : 353
Age : 28

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeUto Sep 01, 2009 3:17 pm

Pa dobro...
Ja sam zensko,nikad nisam volela da se igram sa spajdermenima,exmenovima(to je onaj vojnik,kojeg smo ja imoje drugarice,jedino koristile za decka barbikama...xD)...
Al' sam volela da se igram sa auticima,to mi je bilo zanimljivo,imala sam ih par ^^

I obozavala sam lego kocke...^^
To je nesto najbolje ikada ^^
Nazad na vrh Ići dole
-AxE-
Administrator
Administrator
-AxE-


Број порука : 500
Greenvil (novac) : 293
Age : 31
Локација : Seaville
Moj ljubimac : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? K0riq8
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2cynpdg
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Xnxlox
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2n9xopj

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeUto Sep 01, 2009 3:23 pm

uuuuuu...kolko ja lego kocki imam....za svaki rodjendan su mi kupovali po jedan veliki set (svemirska stanica,ratovi zvezda,policijska stanica,zeleznicka stanica....)
Nazad na vrh Ići dole
Mrs. Black
Urednik
Urednik
Mrs. Black


Број порука : 410
Greenvil (novac) : 353
Age : 28

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeUto Sep 01, 2009 3:25 pm

Ja sam imala one sitne,kao da pravim neke kuce i neke malo krupinije,isto kuca i likovi.Pa sam imala neke sto voze avione i helikoptere.
Najvise mi se svidelo kad je moj drug dobio lego kocke da napravi mek,onda sam ja i jos 2-3 likova ko ludi pravili,to je bilo jako dobra zabava^^
Nazad na vrh Ići dole
Anime boy
Urednik
Urednik
Anime boy


Број порука : 212
Greenvil (novac) : 13
Moj ljubimac : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2lxaz48
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2v9w7ys
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 1494dww
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 552pht

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeUto Sep 01, 2009 3:34 pm

Ja imam i sad 2 velike kofe pune lego kockica volim da pravim zgrade i tako to bas mi je zabavno a i imam cime da zabavim brata kad dodje kod mene...
Nazad na vrh Ići dole
~Nicky~ Rocket Queen
Igračka
Igračka
~Nicky~ Rocket Queen


Број порука : 409
Greenvil (novac) : 101
Age : 32
Локација : OvEr ThE H!LLs aNd FaR AwaY
Moj ljubimac : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Aaes1z
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2cynpdg
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Xnxlox
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2n9xopj

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeSub Sep 12, 2009 12:27 am

um... sad nijedna... pre sam volela barbike mada sma im stalno otkidala glave... mozda ih zato sada mrzim Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm
Anaksunamun
Pipi
Pipi
Anaksunamun


Број порука : 72
Greenvil (novac) : 71

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeNed Sep 13, 2009 12:58 am

Sve igracke koje sam imala volela sam ih Very Happy Cak i sada obozavam igracke. Ko ne zna sta da mi pokloni samo neka donese plisanu igracku i sigurno nece pogresiti... vise volim plisane igracke cudnih boja i nobicnih oblika, nego klasicne medvedice, ali volim i njih.
Omiljene igracke su mi narandzasti zec (neki kazu da je kuce, neki da je medved, ali ja sam je proglasila zecom) i jastuk-slon Very Happy one su mi omiljene jer bez njih nigde ne idem duze od mesec dana (bar ne bez zeca), prosto su mi kao amajlija (zvuci cudno, ali tako je). Inace, sve igracke imaju imena Smile
Nazad na vrh Ići dole
4 8 15 16 23 42
Administrator
Administrator
4 8 15 16 23 42


Број порука : 1282
Greenvil (novac) : 1569
Age : 29
Локација : Home is where the heart is
Moj ljubimac : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 30xhkic
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2cynpdg
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Xnxlox
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2n9xopj

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeNed Sep 13, 2009 10:47 am

Jao ta imena, ja nikome nikada nisam davao imena...
Nazad na vrh Ići dole
http://cartoon-land.forumotion.com
Bios Daddy
Igračka
Igračka
Bios Daddy


Број порука : 231
Greenvil (novac) : 16
Age : 33
Локација : Subotica
Moj ljubimac : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2vltc9t
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2cynpdg
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Xnxlox
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2n9xopj

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeUto Sep 22, 2009 5:47 pm

Pa normalno kineski pištolji i puške!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/search/?q=bla%C5%BEa+bla%C5%A1ko&init=qu
-AxE-
Administrator
Administrator
-AxE-


Број порука : 500
Greenvil (novac) : 293
Age : 31
Локација : Seaville
Moj ljubimac : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? K0riq8
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2cynpdg
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Xnxlox
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2n9xopj

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeUto Sep 22, 2009 8:00 pm

Bios Daddy ::
Pa normalno kineski pištolji i puške!

Hehehe....kad se setim kako smo se ja i drugari igrali rata Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
Bios Daddy
Igračka
Igračka
Bios Daddy


Број порука : 231
Greenvil (novac) : 16
Age : 33
Локација : Subotica
Moj ljubimac : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2vltc9t
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2cynpdg
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Xnxlox
. . : Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? 2n9xopj

Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitimeUto Sep 22, 2009 8:36 pm

Sad ako se igram rata onda odem ponekad na Paintball. Ali već duže vreme ni tamo nisam bio.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/search/?q=bla%C5%BEa+bla%C5%A1ko&init=qu
Sponsored content





Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?   Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaša omiljena igračka uz koju ste provodili vreme/provodite vreme?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koju ste poslednju epizodu od neke serije gledali?
» Omiljena Bajka
» Omiljena grickalica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Cartoon-Land :: Ćaskanje :: Ne želim da odrastem-
Skoči na: